telefon alarmowy 881 585 591
                                                          

Obserwacja i sprawdzenie osób

Metoda, która od lat jest jedną z tych najbardziej niezawodnych i najskuteczniejszych w wielu sprawach i posiada szeroki zakres możliwości jej wykorzystania. Wymaga ona bardzo dużego zaangażowania i nieustannej obserwacji wskazanej przez klienta nam osoby. Nasi detektywi wyróżniają się dużą spostrzegawczością, kreatywnością w stosowanych strategii oraz dużą dyskretnością. To pozwala nam na przeprowadzanie obserwacji z widocznymi efektami na każdym etapie. Jesteśmy w stanie dostarczyć informacji na temat:

 • zachowania obserwowanej osoby
 • jego miejsca pracy i zamieszkania
 • kontaktów damsko- męskich, co odgrywa kluczową rolę przy sprawach związanych z niewiernością partnera
 • sposobu sprawowania opieki nad dzieckiem
 • nałogów i przynależności do sekt
 • powiązań i spotkań biznesowych

Obserwacja to jedna z ważniejszych metod wykorzystywana w sytuacjach, kiedy istnieje podejrzenie, że nasze dziecko znalazło się w niebezpieczeństwie. Rodzice często dostrzegają niepokojące zmiany w zachowaniu swojego dziecka. My możemy sprawdzić, z kim się spotyka, jak wygląda środowisko, w którym funkcjonuje na co dzień, czy ma kontakt z podejrzanymi osobami, nie bierze narkotyków lub nie został członkiem sekty czy innego stowarzyszenia, które wpływa na jego zachowanie, a niekiedy stan psychiczny.

Druga twarz- czyli bliska nam osoba w obcej masce

Wydaje nam się, że kogoś doskonale znamy i wiemy o nim wszystko. Nic nie jest w stanie nas zaskoczyć, a jednak…okazuje się, że w jednym ciele mogą mieszkać dwie osoby. Prowadzenie podwójnego życia stało się od pewnego czasu bardzo „modne”. Trend, który nie ma nic wspólnego z promowaniem czegoś wartościowego i godnego naśladowania zakorzenił się w społeczeństwie bardzo głęboko. Dotyczy to szczególnie współmałżonka lub życiowego partnera, który prowadzi nielegalne interesy, jego praca nie przypomina w niczym tej, o której wiemy lub ma on drugą rodzinę, która również nie wie nic o Twoim istnieniu. Obserwacja takiej osoby może odkryć przed nami zupełnie inną wizję związku, w jakim funkcjonujemy od lat.
Interesują cię informacje na temat wiarygodności partnera lub innej osoby? Pragniesz poufności. Nie chcesz angażować się osobiście?

CEL
Pragniesz poznać stan faktyczny. Nie chcesz, lub nie możesz zaangażować się osobiście. Chcesz zweryfikować podejrzenia lub zdobyć informacje.

PRZYKŁAD

Klient chciał zweryfikować podejrzenia wobec swojego partnera. W wyniku obserwacji detektyw potwierdził istnienie nieformalnego związku pomiędzy Panem a pewną Panią. Informacje zostały przedstawione w formie raportu pisemnego ze zdjęciami.
Klient zagraniczny poznał atrakcyjną Panią. Skierował wobec niej uczucia.  Charakter jego pracy wymagał jednak częstych pobytów za granicą. Klient chciał sprawdzić czy podczas jego nieobecności Pani spotyka się z mężczyznami. Prywatny detektyw z Zabrza ustalił, że pod nieobecność Zleceniodawcy kobieta często przebywa w lokalach rozrywkowych. Spotyka się tam zarówno z kobietami jak i mężczyznami. W trakcie obserwacji stwierdzono że mężczyźni widziani w jej towarzystwie zapraszani są do domu gdzie wspólnie spędzają noc. Raport ze zdjęciami, przygotowany przez prywatnego detektywa został przekazany klientowi.

Sprawdzenia obejmują w zależności od Państwa potrzeb następujące czynności

   • identyfikacja osoby
   • ustalenia majątku osób, ich aktualnego i byłego stanu prawnego
   • ustalenia prawnych spadkobierców („ruchomości i nieruchomości”)
   • obserwacje osób i miejsc („sprawy rozwodowe i rodzinne”)
   • ustalenia faktycznego miejsca przebywania osób, np. w celu skutecznego doręczenia korespondencji
   • sprawy dotyczące przestępczości narkotykowej – doradztwo oraz działania mające na celu profilaktykę i zwalczanie zagrożeń w tym zakresie.
   • analiza postępowań przygotowawczych prowadzonych przez organy ścigania dot. spraw kryminalnych i opracowanie merytorycznych wniosków dowodowych wynikających z udostępnionych przez stronę materiałów postępowania
   • sprawdzenia obiektów, pomieszczeń lub urządzeń celem ujawnienia i usunięcia elektronicznych urządzeń podsłuchowych
   • mediacje w sprawach karnych, ds. nieletnich i cywilnych
   • doradztwo w zakresie ochrony osób i mieni
Działamy na podstawie wpisu do rejestru działalności w zakresie usług detektywistycznych RD-97/2016